EVO Aktualności

Biała podłoga. Czy lubicie jasne i przestrzenne salony?


Białe płytki podłogowe, odcienie szarości pokrywające ściany to przestrzeń wpisująca się w dzisiejsze trendy wykończenia wnętrz.
Niezależnie od koncepcji i stylu urządzenia wnętrza biała płytka podłogowa nadal prezentuje swój ponadczasowy charakter, który nadaje pomieszczeniom ekskluzywny wymiar.
Białe płytki podłogowe wykorzystane w salonie, kuchni lub łazience nie wprowadzają ograniczeń w zaaranżowaniu wnętrza. Te wnętrza możemy urządzić nowocześnie, stylowo, w koncepcji skandynawskiej czy w stylu vintage.
Biały kolor od wieków uważany jest za symbol elegancji, szyku i dobrego gustu zaś białe płytki podłogowe nadają wnętrzu, niezależnie od jego rozmiaru, przestrzeni, światła i świeżości. Białe płytki podłogowe sprawiają, że wnętrze z ich wykorzystaniem to miejsce spokoju, ukojenia szykowności oraz hołd dobrego gustu.

Alaska 75x75 Rek

Alaska 75x75 to idealne tło dla kreacyjnych eksperymentów. Pozwala na łączenie jej zarówno z odważnymi kolorami jak i aranżowanie pomieszczeń wykorzystując jedynie odcienie tej barwy niezależnie od faktury ich powierzchni. Biała płytka podłogowa doskonale sprawdza się w kompozycji z naturalnymi materiałami takimi jak kamień, drewno czy lniane tkaniny. Materiały te sprawiają, że przestrzeń staje się modna, elegancka oraz ponadczasowa.
Biała lśniąca, błyszcząca podłoga, ściany w odcieniach delikatnej szarości, nowoczesne ale jakże proste bryły, kanapa pokryta aksamitną tkaniną połączoną białymi szwami, lampa łącząca surową stal z papierowym abażurem a wszystko uzupełnione o detale w ciepłym kolorze stwarza przestrzeń w której dominuje przyjemna atmosfera.
Ta przestrzeń to właśnie kolekcja Alaska 75x75.

GALERIA ZDJĘĆ


EVO CERAMIKA

Home Oferta
Kontakt

KOntakt

97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Żelazna 4
tel. 44 649 30 73

login