EVO Aktualności

Najnowsze kolekcje strukturalne płytek łazienkowych marki Evo Ceramika


Jesteś zwolennikiem niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych? Puść wodze fantazji i zastosuj w swojej łazience płytki 3D − to prawdziwy hit tego sezonu. Płytki strukturalne to niezwykle efektowny sposób na wykończenie zarówno minimalistycznego, jak i ekstrawaganckiego wnętrza – sprawdź, jakie produkty z najnowszej kolekcji marki EVO możesz wykorzystać podczas aranżacji własnej łazienki.
Płytki 3D marki EVO
Geometryczne trendy łazienkowe obejmują nie tylko oryginalne wzornictwo i kształt produktów, ale także ich nietuzinkową strukturę. Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się tzw. płytki strukturalne, które tworzą we wnętrzach trójwymiarową iluzję. Wyróżniają się one nieregularną powierzchnią i stanowią nieszablonowe dopełnienie wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu. co więcej bardzo ciekawie odbijają światło, czego nie możemy uzyskać przy pomocy płytek o gładkiej powierzchni. Można je również połączyć z płytkami drewnopodobnymi, uzyskując modną obecnie kompozycje.
Bardzo ciekawą propozycję dla miłośników awangardy można odnaleźć w ofercie EVO Ceramika - najnowsze kolekcje Mood Blanco Oceanic, Mood Blanco Oblique, Tex Ash oraz Kedon Light i Pearl to płytki 3D charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem.

Tex White Tex Ash
Płytki EVO TEX ASH TEX WHITE są spektakularnym połączeniem trójkątnego dekoru z imitacją delikatnej, lnianej tkaniny. Stanowią doskonałą ozdobę każdej łazienki utrzymanej w nowoczesnym stylu. Te strukturalne płytki ceramiczne zachwycają swoim niebanalnym designem i oryginalną fakturą wielbicieli nieszablonowych aranżacji łazienkowych.

Tex White

Mood Blanco Oceanic
Płytki ceramiczne z kolekcji Mood Blanco Oceanic to doskonałe rozwiązanie dla zwolenników eleganckich wnętrz. Wyróżnia je regularny i niezwykle dynamiczny wzór, który łącząc się przywodzi na myśl kojące morskie fale. Nietuzinkowa struktura płytek przypadnie do gustu osobom, które chcą wprowadzić do własnej łazienki nieco nowoczesności.

Mood Blanco Oceanic


Kedon Light Kedon Pearl
Surowy charakter oraz nieregularna struktura płytek ceramicznych EVO z kolekcji Kedon Light Kedon Pearl, wprowadzą do twojej łazienki szyk i elegancję. Ich efektowne wypukłości doskonale kontrastują z płytkami o jednolitej fakturze i strukturze przyciągając uwagę.
Jeśli chcesz nadać swojej łazience nietuzinkowego charakteru, koniecznie zapoznaj się z ofertą płytek strukturalnych EVO CERAMIKA - znajdziesz tu płytki ceramiczne, które na tle konkurencyjnych produktów, wyróżniają się niezwykle oryginalnym designem, stwarzając tym samym ogromne możliwości aranżacyjne. W szczególności polecamy najnowsze kolekcje producenta - Mood Blanco, Tex Ash, Tex White, Kedon Light, Kedon Pearl, Spatula Blanco, Spatula Gris, Klain, Sabal, Freme Beige, Bitex Grigio, Bitex Nubole, Stage Blanco.

Źródło: http://produktowo.org/najnowsze-kolekcje-strukturalnych-plytek-lazienkowych-marki-evo/

EVO CERAMIKA

Home Oferta
Kontakt

KOntakt

97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Żelazna 4
tel. 44 649 30 73

login