02.01.2020

Białe płytki do łazienek? Biel nie musi być nudna

Białe płytki do łazienek są dobrym wyborem pod wieloma względami. Funkcjonalność, prostota, ponadczasowe efekty estetyczne sprawiają że nieśmiertelna biel nadal wiedzie prym w urządzaniu wnętrz, szczególnie gdy w roli głównej jest biała płytka do łazienek.  Śmiało można stwierdzić, że prawdopodobnie jeszcze długo będzie utrzymywała się na piedestale. Biel jest po prostu tłem idealnym i nienachalnym – dzięki płytkom w białym kolorze możemy uzyskać rozmaite wnętrza w różnych stylach.

Doskonałe połączenie – coś dla klasycznych i tradycyjnych rozwiązań.

Białe płytki idealnie pasują do stylu skandynawskiego, zwykle występują one w towarzystwie drewna i szarości. Dla wszystkich spragnionych odrobiny zmiany, biel może pojawić się również z kolorem, brązem czy zielenią. Dobrymi dodatkami będzie cała paleta kolorów ziemi. Okładzina w postaci białej płytki sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dane miejsce będzie wykorzystywane często i długo. Dlatego na szczególną uwagę zasługują te, przeznaczone jako strefa wypoczynkowa. Wybierając białe płytki do łazienek, mamy pewność że nie przesadzimy z nadmiarem bodźców. Nie oznacza to jednak, że takie pomieszczenie ma być bez wyrazu i dynamiki. Prostym i szybko odwracalnym sposobem na ożywienie jest pomalowanie jednej ze ścian w stonowanym kolorze. Tradycjonaliści będą zachwyceni.

Dobrana para – białe płytki do łazienek i odważne dodatki.

Ktoś zapyta, a co ze wszystkimi, którzy oczekują bardziej awangardowego podejścia? Technologie branży płytek ceramicznych pozwalają na ciekawe eksperymenty, dlatego pole do zaaranżowania wnętrza z białymi płytkami jest ogromne i ciągle rośnie. Pierwszą z takich możliwości, jest chociażby połączenie bazowej płytki z płytką strukturalną. Oferta struktur jest bardzo duża, królują w niej wzory geometryczne, florystyczne i te z efektem 3D. Bardzo ciekawym dodatkiem mogą być również płytki z motywami roślinnymi czy takie o metalicznym wykończeniu.

Niezależnie od tego, w którym kierunku podążymy, musimy pamiętać że to co przyjemne i efektowne dla oka, niekoniecznie sprawdzi się w sytuacji dłuższego przebywania w danym pomieszczeniu. Główna rada sprowadza się zatem do tego, by wybrany zestaw płytek, dodatków i kolorów dopasować do funkcji danego pomieszczenia.

Białe płytki do łazienek są do obejrzenia na żywo w wybranym punkcie sprzedaży. Szczegóły w zakładce kontakt.

Inne aktualności

Kategorie

1 dzień temu

EVO Ceramika

Dzisiejsza propozycja jest dla wszystkich niezdecydowanych❗️
➡klasyczna elegancja czy wyraziste, nowoczesne dodatki ❓ Polecamy rozwiązanie, które pozwala połączyć obie te cechy – jasny, nawiązujący do najpopularniejszego wzoru marmur ➡przełamany charakterystycznymi, złoto-brązowymi żyłkami.

Efekt jaki osiągniesz dzięki kolekcji Carbis Gold będzie spektakularny 🎯 zwłaszcza w połączeniu z ocieplającymi wnętrze dodatkami, takimi jak drewno czy zielone rośliny🌱
Zobacz więcej ➡https://bit.ly/3uUr5rL
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

3 tygodni temu

EVO Ceramika

Jeśli szukasz efektu, który przerośnie najśmielsze oczekiwania, a jednocześnie lubisz płytki inspirowane rdzawym metalem sprawdź ➡ kolekcja Flatrion w kolorze Jeko. Ta najnowsza propozycja z naszej oferty na pewno Cię przekona. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziecie jeszcze większy wybór kolorów bit.ly/3pMxOkR ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

4 tygodni temu

EVO Ceramika

Myślisz o zmianie w swojej łazience? Marzysz o tym, żeby Twoja łazienka była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju? 😉
Mamy w swojej ofercie coś specjalnego i odważnego ➡ płytki w niebieskim kolorze. Wnętrze, w którym znajdzie się niebieska płytka połączona z bielą, drewnem czy szarością, na pewno nie będzie nudne! O takim wnętrzu marzysz?
Sprawdź
➡ kolekcja Atlantida bit.ly/3v7JIYU
➡ kolekcja Nexside bit.ly/3xhHVSQ
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook