02.01.2020

Białe płytki do łazienek? Biel nie musi być nudna

Białe płytki do łazienek są dobrym wyborem pod wieloma względami. Funkcjonalność, prostota, ponadczasowe efekty estetyczne sprawiają że nieśmiertelna biel nadal wiedzie prym w urządzaniu wnętrz, szczególnie gdy w roli głównej jest biała płytka do łazienek.  Śmiało można stwierdzić, że prawdopodobnie jeszcze długo będzie utrzymywała się na piedestale. Biel jest po prostu tłem idealnym i nienachalnym – dzięki płytkom w białym kolorze możemy uzyskać rozmaite wnętrza w różnych stylach.

Doskonałe połączenie – coś dla klasycznych i tradycyjnych rozwiązań.

Białe płytki idealnie pasują do stylu skandynawskiego, zwykle występują one w towarzystwie drewna i szarości. Dla wszystkich spragnionych odrobiny zmiany, biel może pojawić się również z kolorem, brązem czy zielenią. Dobrymi dodatkami będzie cała paleta kolorów ziemi. Okładzina w postaci białej płytki sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dane miejsce będzie wykorzystywane często i długo. Dlatego na szczególną uwagę zasługują te, przeznaczone jako strefa wypoczynkowa. Wybierając białe płytki do łazienek, mamy pewność że nie przesadzimy z nadmiarem bodźców. Nie oznacza to jednak, że takie pomieszczenie ma być bez wyrazu i dynamiki. Prostym i szybko odwracalnym sposobem na ożywienie jest pomalowanie jednej ze ścian w stonowanym kolorze. Tradycjonaliści będą zachwyceni.

Dobrana para – białe płytki do łazienek i odważne dodatki.

Ktoś zapyta, a co ze wszystkimi, którzy oczekują bardziej awangardowego podejścia? Technologie branży płytek ceramicznych pozwalają na ciekawe eksperymenty, dlatego pole do zaaranżowania wnętrza z białymi płytkami jest ogromne i ciągle rośnie. Pierwszą z takich możliwości, jest chociażby połączenie bazowej płytki z płytką strukturalną. Oferta struktur jest bardzo duża, królują w niej wzory geometryczne, florystyczne i te z efektem 3D. Bardzo ciekawym dodatkiem mogą być również płytki z motywami roślinnymi czy takie o metalicznym wykończeniu.

Niezależnie od tego, w którym kierunku podążymy, musimy pamiętać że to co przyjemne i efektowne dla oka, niekoniecznie sprawdzi się w sytuacji dłuższego przebywania w danym pomieszczeniu. Główna rada sprowadza się zatem do tego, by wybrany zestaw płytek, dodatków i kolorów dopasować do funkcji danego pomieszczenia.

Białe płytki do łazienek są do obejrzenia na żywo w wybranym punkcie sprzedaży. Szczegóły w zakładce kontakt.

Inne aktualności

Kategorie

4 dni temu

EVO Ceramika

Pogoda coraz bardziej kapryśna, ale to nie stoi na przeszkodzie żeby zaprezentować Wam naszą kolekcję, dedykowaną na zewnątrz. Dzięki grubości 2 cm żadna pogoda nie zaszkodzi Waszym tarasom. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

2 tygodni temu

EVO Ceramika

Kolor beżowy to druga czerń;-) Pięknie pasuje do innych kolorów i jest zawsze uniwersalna. Na podłodze kolekcja Pietragrey Taupe w wersji polerowanej. Zobacz inne wersje evoceramika.pl/kolekcja/pietragrey ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook