28.07.2020

Kolekcja Halifax płytki inspirowane naturą

Cisza i spokój to stan, który osiągamy przez kontakt z naturą. Nie zawsze mamy możliwość by obcować z nią bezpośrednio, dlatego coraz bardziej pożądamy jej obecności w innej postaci. Jednym ze sposobów jest urządzenie własnego domu, wykorzystując materiały i dekoracje inspirowane w całości z otaczającej nas natury.

Marka EVO Ceramika ciągle poszerza ofertę, która wzbogaca gamę możliwości urządzenia wnętrz w stylu bliskim naturze. Jako idealny przykład jawią się płytki inspirowane naturą czyli kolekcja Halifax odwzorowująca wzór naturalnego dębu. Jest to kolekcja produkowana w technologii gresu szkliwionego w dwóch formatach, dla lubiących tradycję i klasyczne rozwiązania w formacie 15x5x62 oraz dla osób szukających bardziej nowoczesnych rozwiązań w formacie 20×120. Ta kolekcja to dowód na to, jak wiele kombinacji można zrealizować decydując się na ten wzór. Galeria dostępna poniżej to karuzela różnych wnętrz i różnych stylów, które powstały przy użyciu płytek Halifax.

W ofercie naszej marki posiadamy również inne płytki inspirowane naturą. Kolekcja Quebec Wood, Ninsba, Arhus czy Eco Wood to jedne z wielu propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z innymi płytkami inspirowanymi naturą, specjalnie dla naszych klientów mamy całą gamę inspiracji. Nasze propozycje są przygotowane dla osób, które poszukują rozwiązań do wnętrz łazienkowych, kuchennych i pokojów dziennych, ale mogą być również inspiracją do ich wykorzystania w miejscach zewnętrznych. Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi będą inspiracją dla łazienek, salonów, kuchni i tarasów naszych klientów.

Inne aktualności

Kategorie

1 dzień temu

EVO Ceramika

Dzisiejsza propozycja jest dla wszystkich niezdecydowanych❗️
➡klasyczna elegancja czy wyraziste, nowoczesne dodatki ❓ Polecamy rozwiązanie, które pozwala połączyć obie te cechy – jasny, nawiązujący do najpopularniejszego wzoru marmur ➡przełamany charakterystycznymi, złoto-brązowymi żyłkami.

Efekt jaki osiągniesz dzięki kolekcji Carbis Gold będzie spektakularny 🎯 zwłaszcza w połączeniu z ocieplającymi wnętrze dodatkami, takimi jak drewno czy zielone rośliny🌱
Zobacz więcej ➡https://bit.ly/3uUr5rL
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

3 tygodni temu

EVO Ceramika

Jeśli szukasz efektu, który przerośnie najśmielsze oczekiwania, a jednocześnie lubisz płytki inspirowane rdzawym metalem sprawdź ➡ kolekcja Flatrion w kolorze Jeko. Ta najnowsza propozycja z naszej oferty na pewno Cię przekona. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziecie jeszcze większy wybór kolorów bit.ly/3pMxOkR ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

4 tygodni temu

EVO Ceramika

Myślisz o zmianie w swojej łazience? Marzysz o tym, żeby Twoja łazienka była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju? 😉
Mamy w swojej ofercie coś specjalnego i odważnego ➡ płytki w niebieskim kolorze. Wnętrze, w którym znajdzie się niebieska płytka połączona z bielą, drewnem czy szarością, na pewno nie będzie nudne! O takim wnętrzu marzysz?
Sprawdź
➡ kolekcja Atlantida bit.ly/3v7JIYU
➡ kolekcja Nexside bit.ly/3xhHVSQ
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook