28.07.2020

Kolekcja Halifax płytki inspirowane naturą

Cisza i spokój to stan, który osiągamy przez kontakt z naturą. Nie zawsze mamy możliwość by obcować z nią bezpośrednio, dlatego coraz bardziej pożądamy jej obecności w innej postaci. Jednym ze sposobów jest urządzenie własnego domu, wykorzystując materiały i dekoracje inspirowane w całości z otaczającej nas natury.

Marka EVO Ceramika ciągle poszerza ofertę, która wzbogaca gamę możliwości urządzenia wnętrz w stylu bliskim naturze. Jako idealny przykład jawią się płytki inspirowane naturą czyli kolekcja Halifax odwzorowująca wzór naturalnego dębu. Jest to kolekcja produkowana w technologii gresu szkliwionego w dwóch formatach, dla lubiących tradycję i klasyczne rozwiązania w formacie 15x5x62 oraz dla osób szukających bardziej nowoczesnych rozwiązań w formacie 20×120. Ta kolekcja to dowód na to, jak wiele kombinacji można zrealizować decydując się na ten wzór. Galeria dostępna poniżej to karuzela różnych wnętrz i różnych stylów, które powstały przy użyciu płytek Halifax.

W ofercie naszej marki posiadamy również inne płytki inspirowane naturą. Kolekcja Quebec Wood, Ninsba, Arhus czy Eco Wood to jedne z wielu propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z innymi płytkami inspirowanymi naturą, specjalnie dla naszych klientów mamy całą gamę inspiracji. Nasze propozycje są przygotowane dla osób, które poszukują rozwiązań do wnętrz łazienkowych, kuchennych i pokojów dziennych, ale mogą być również inspiracją do ich wykorzystania w miejscach zewnętrznych. Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi będą inspiracją dla łazienek, salonów, kuchni i tarasów naszych klientów.

Inne aktualności

Kategorie

22 godzin temu

EVO Ceramika

#DzienSzpilek ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

6 dni temu

EVO Ceramika

Pogoda coraz bardziej kapryśna, ale to nie stoi na przeszkodzie żeby zaprezentować Wam naszą kolekcję, dedykowaną na zewnątrz. Dzięki grubości 2 cm żadna pogoda nie zaszkodzi Waszym tarasom. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook