04.11.2019

Płytki drewnopodobne – wzornictwo zainspirowane naturą

Żyjemy w czasach, kiedy mamy ogromne możliwości wyboru produktów spełniających nasze wszystkie potrzeby jednocześnie. Doskonałym przykładem z branży płytek ceramicznych są kolekcje gresów szkliwionych odwzorowujących różne gatunki drewna. Płytka drewnopodobna spełnia potrzeby osób wrażliwych na naturalną estetykę, w pewnym stopniu symbolizuje nawiązanie do idei ekologii, pozwala także na atrakcyjną aranżację pomieszczeń w miejscach, gdzie wymagane jest użycie odporniejszej okładziny podłogowej oraz sprawdzi się wszędzie tam, gdzie klient oczekuje od płytki, wyraźnego zaakcentowania określonego charakteru wnętrza jego domu.

W naszej ofercie znajduje się wiele kolekcji płytek drewnopodobnych, natomiast do najnowszych należy kolekcja Halifax, która idealnie imituje wzornictwo naturalnego dębu. Deska na której widać wszelkie pęknięcia i sęki zachwyci każdego. Występuje w rektyfikowanym formacie 20×120 w dwóch kolorystykach.

W połączeniu z nieszablonowym spojrzeniem przy rozmieszczaniu elementów wyposażenia wnętrz i oryginalnym meblom uzyskamy salon dla ludzi podkreślających swoją indywidualność, natomiast łamiąc kanon, że płytka podłogowa nie nadaje się na ścianę możemy stworzyć łazienkę, kuchnię czy hol o bardzo nowoczesnym charakterze.

Zapoznaj się ze szczegółami!

Inne aktualności

Kategorie

21 godzin temu

EVO Ceramika

#DzienSzpilek ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

6 dni temu

EVO Ceramika

Pogoda coraz bardziej kapryśna, ale to nie stoi na przeszkodzie żeby zaprezentować Wam naszą kolekcję, dedykowaną na zewnątrz. Dzięki grubości 2 cm żadna pogoda nie zaszkodzi Waszym tarasom. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook