22.11.2019

Płytki marmuropodobne – polecamy najładniejsze!

Płytki marmuropodobne odnoszą sukces zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Są rozwiązaniem, które skutecznie odpowiada na aktualne potrzeby projektowe niezależnie od rodzaju aplikacji. Zaskakujący realizm czystych kolorów, naturalne żyłkowanie czy przezroczyste zmętnienie powoduje, że marmurowe płytki ceramiczne są modne, eleganckie i ponadczasowe. Dodatkowo połączenie zalet dekoracyjnych z bardzo wysokimi możliwościami produkcyjnymi powoduje, że płytki chętnie są wybierane do wielu różnych wnętrz. Idealnie sprawdzą się w takich miejscach jak salon, łazienka, kuchnia oraz wnętrz o różnych stylach. Można nimi wykończyć tylko powierzchnię podłogową albo zarówno podłogową, jak i ścienną.

W marmurze siła

Wychodząc od tego czy płytka marmurowa ma być głównym elementem dekoracyjnym czy tylko dopełnieniem innych elementów, możemy zbudować inny efekt. Kalejdoskop naszych inspiracji jest tego świetnym przykładem. Dla miłośników wnętrz ubranych w marmur od stóp do głów idealnym przykładem będzie łazienka stworzona na bazie płytki Marmo Statuario. Występuje w formacie 60×120 o powierzchni matowej i polerowanej. W naszej wersji dopełnieniem są dodatki w kolorze czarnym, ale przy użyciu elementów typu armatura czy oświetlania w kolorze złotym stworzymy luksusową łazienkę, często spotykaną w hotelach.

Inną ciekawą propozycją będzie okładzina marmurowa ocieplona płytką drewnopodobną. Wystarczy drobne wzbogacenie aranżacji o tego typu dodatek i efekt przytulnej i relaksującej atmosfery mamy zapewniony. Dlatego to rozwiązanie będzie idealne wszędzie tam, gdzie mamy mniejszą powierzchnię. Ponadto sprawdzi się tam, gdzie domownicy lubią się we wnętrzach urządzonych na bazie materiałów naturalnych bądź nawiązujących do nich. Jednym z przykładów będzie wnętrze łazienki zbudowanej z kolekcji Nero Ardi oraz kolekcji Quebec Brown albo Domus z dodatkiem drewna, wykorzystanego do obudowy wanny.

Chcesz poznać nasze płytki marmuropodobne na żywo? Odwiedź zakładkę kontakt i znajdź najbliższego partnera handlowego marki EVO Ceramika.

Inne aktualności

Kategorie

1 tydzień temu

EVO Ceramika

Kto z Was na liście noworocznych postanowień posiada remont swojego mieszkania 💡? Nasze produkty są na wyciągnięcie ręki, wystarczy udać się do jednego z punktów sprzedaży 🛒, które znajdują się na terenie całej Polski. Nasi partnerzy handlowi są zawsze pod ręką 🤳 Sprawdź, gdzie zobaczysz nasze produkty bit.ly/3blciiU i planowanie, zamieniaj w działanie od początku roku;-) ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

3 tygodni temu

EVO Ceramika
Zobacz na Facebook