24.02.2020

Porcja egzotyki w postaci ceramicznych dekoracji Tropic Mix.

Roślinność w aranżacji to nie sezonowy trend, moda na tego rodzaju dekoracje na stałe zagościła w naszych wnętrzarskich aranżacjach. Ceramiczne dekoracje o egzotycznym designie w duecie ze starannie dobranymi bazowymi płytkami, podkreślą styl wnętrza a nawet go wykreują.

Nasza odpowiedź na ten trend to zestaw elementów dekoracyjnych Tropic Mix w formacie 16,2×16,2 w dwóch kolorach, zielonym oraz szarym. W zależności od możliwości najlepiej eksponować dekoracje w grupie, wtedy ściany prezentują się bardzo efektownie i stają się mocnym akcentem. Jedna tak zbudowana powierzchnia zrobi wrażenie i dodatkowo sprawi, że pomieszczenie nabierze określonego charakteru.
W naszych aranżacjach inspiracyjnych, dekoracje Tropic Mix Grey zostały użyte w łazience, której styl odpowiada potrzebom amatora minimalistycznych klimatów.
Do zbudowania takiego pomieszczenia wystarczyło użyć gładkich i jednobarwnych płytek z kolekcji Tonara oraz dodać kilka dodatków o oszczędnej formie. Druga z propozycji to wnętrze nowoczesne, gdzie dekoracje Tropic Mix Green stanowią przedłużenie ścianki, mającej za zadanie zasłonić bardziej intymną część łazienki. W tym rozwiązaniu dodatkiem są również płytki z serii Tonara, białe i o satynowej powierzchni.

Wprowadzenie roślinnych motywów do projektów wnętrz jest rozwiązaniem nie tylko dla odważnych. Równie dobrze sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mieszkaniec marzy wyłącznie o delikatnym wyeksponowaniu wybranej strefy np. umywalkowej czy prysznicowej.

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami, którzy pomogą przygotować najodpowiedniejsze rozwiązanie do Twojej łazienki.

Inne aktualności

Kategorie

6 dni temu

EVO Ceramika

Klasyczny, industrialny czy jeszcze inny styl? W jakim klimacie są Wasze pokoje dzienne? Mamy dla Ciebie wiele propozycji🤩 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

2 tygodni temu

EVO Ceramika

Jest wiele stylizacji uniwersalnych, które sprawdzą się w różnych miejscach. A co powiecie na wnętrze z płytką z wyraźnymi przetarciami i odbarwieniami w kolorze rudo - niebieskim w połączeniu z białymi dodatkami? Dajcie znać, czy to gwarancja na wnętrze z energią 🤩

Więcej na temat kolekcji na stronie evoceramika.pl - szukaj kolekcji Flatiron oraz Nickel.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

3 tygodni temu

EVO Ceramika

Klasycznie, modnie i z mocnym akcentem w dodatkach. Jesteśmy na TAK! Oto ekspozycja u jednego z naszych partnerów handlowych.

Zapraszamy do działu kontakt, gdzie znajdziecie Państwo informacje na temat punktów sprzedaży naszych produktów. www.evoceramika.pl
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook