24.02.2020

Porcja egzotyki w postaci ceramicznych dekoracji Tropic Mix.

Roślinność w aranżacji to nie sezonowy trend, moda na tego rodzaju dekoracje na stałe zagościła w naszych wnętrzarskich aranżacjach. Ceramiczne dekoracje o egzotycznym designie w duecie ze starannie dobranymi bazowymi płytkami, podkreślą styl wnętrza a nawet go wykreują.

Nasza odpowiedź na ten trend to zestaw elementów dekoracyjnych Tropic Mix w formacie 16,2×16,2 w dwóch kolorach, zielonym oraz szarym. W zależności od możliwości najlepiej eksponować dekoracje w grupie, wtedy ściany prezentują się bardzo efektownie i stają się mocnym akcentem. Jedna tak zbudowana powierzchnia zrobi wrażenie i dodatkowo sprawi, że pomieszczenie nabierze określonego charakteru.
W naszych aranżacjach inspiracyjnych, dekoracje Tropic Mix Grey zostały użyte w łazience, której styl odpowiada potrzebom amatora minimalistycznych klimatów.
Do zbudowania takiego pomieszczenia wystarczyło użyć gładkich i jednobarwnych płytek z kolekcji Tonara oraz dodać kilka dodatków o oszczędnej formie. Druga z propozycji to wnętrze nowoczesne, gdzie dekoracje Tropic Mix Green stanowią przedłużenie ścianki, mającej za zadanie zasłonić bardziej intymną część łazienki. W tym rozwiązaniu dodatkiem są również płytki z serii Tonara, białe i o satynowej powierzchni.

Wprowadzenie roślinnych motywów do projektów wnętrz jest rozwiązaniem nie tylko dla odważnych. Równie dobrze sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mieszkaniec marzy wyłącznie o delikatnym wyeksponowaniu wybranej strefy np. umywalkowej czy prysznicowej.

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami, którzy pomogą przygotować najodpowiedniejsze rozwiązanie do Twojej łazienki.

Inne aktualności

Kategorie

1 dzień temu

EVO Ceramika

Myślisz o zmianie w swojej łazience? Marzysz o tym, żeby Twoja łazienka była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju? 😉
Mamy w swojej ofercie coś specjalnego i odważnego ➡ płytki w niebieskim kolorze. Wnętrze, w którym znajdzie się niebieska płytka połączona z bielą, drewnem czy szarością, na pewno nie będzie nudne! O takim wnętrzu marzysz?
Sprawdź
➡ kolekcja Atlantida bit.ly/3v7JIYU
➡ kolekcja Nexside bit.ly/3xhHVSQ
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

1 tydzień temu

EVO Ceramika

Mówi się, że taras to przedłużenie salonu – dzięki nieograniczonym możliwościom wzorniczym płytek ceramicznych można sprawdzić to w praktyce! Jak wybrać najlepsze płytki na taras? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by urządzić piękne balkony i tarasy! Dowiedz się więcej➡ bit.ly/3275rUt ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

3 tygodni temu

EVO Ceramika

Rodzinnych i spokojnych Świąt od całego zespołu EVO Ceramika🥚🐑 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook